امور ورزش

المپیک ۲۰۱۲ لندن، المپیک موبایل

شرکت بزرگ مخابراتی British Teleom-BT طرح‌های خود را به عنوان شریک مخابراتی-ارتباطاتی بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن اعلام نمود.

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران،از سايت http://www.khodkar.ir ،و به گفته Computing برگزارکنندگان المپیک ۲۰۱۲ لندن برنامه‌های خود را برای طراحی یک استراتژی موبایل با همکاری شرکت BT آغاز نمودند.

 

Stuart Hill نايب رئیس پروژه London 2012 شرکت BT می‌گوید: «برنامه‌هایی در دست است تا اهمیت فناوری موبایل در رابطه با تراکنش‌های متقابل برای تماشاگران و پیگیری کنندگان بازی‌های ۲۰۱۲ لندن مشخص گردد.»

به گفته Hill این غول مخابراتی اینک درحال آماده‌سازی زیرساخت‌های مخابراتی است که برای مخابره و ارسال بازی‌ها مورد نیاز می‌باشد.

یکی از مراحل این برنامه‌ریزی شامل تعیین تمایلات کاربران حول استفاده از موبایل و تعیین سرویس‌های مورد نیاز تا پیش از پخش آزمایشی شبکه در سال ۲۰۱۰ خواهد بود.

«ما اینک درحال مذاکره با Gerry Pennell مدیر فناوری اطلاعات کمیته بازی‌های المپیک لندن هستیم تا نشان بدهیم چگونه می‌توان در راستای پیاده‌سازی سرویس‌ها برای پشتیبانی از mobility و همچنین ارتقاء نحوه تعامل مردم با این بازی‌ها تلاش نمود.»

سرویس‌های موبایلی که احتمالاً از جانب BT در اختیار مردم قرار خواهد گرفت شامل گزارش مستقیم وقایع، سرویس‌های نظرسنجی درخصوص ورزشکاران منتخب مردم و همچنین ارتباط با ترمینال‌هایی خواهد بود که تماشاگران می‌توانند با استفاده از دستگاه‌های موبایل خود اقدام به پرداخت و خرید بلیت‌های الکترونیکی (با قابلیت ذخیره بر روی گوشی‌های موبایل و چک کردن آن با استفاده از تجهیزات رادیوئی مخصوص) بنمایند.

 

فرستنده : آقای مهندس رامتین زرگری

http://www.iritn.com/index.php?action=show&type=news&id=14334

مطلب قبلی

مردم لندن هزینه بلیت مترو را با موبایل پرداخت می کنند

پارک آی تی اسلام آباد
مطلب بعدی

پارک آی تی اسلام آباد

ar.basirian

ar.basirian

بدون دیدگاه

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *