مدیریت شهری

رقابت بیش از ۳۶۰۰ اثر علمی در حوزه مدیریت شهری

رئیس ستاد برگزاری جشنواره بین‌المللی برترین‌های پژوهش و نوآوری مدیریت شهری ازرقابت بیش از ۳۶۰۰ اثر علمی در حوزه مدیریت شهری در این جشنواره خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر،علی فرهادی با اعلام این خبرگفت: هفتمین جشنواره بین‌المللی پژوهش و نوآوری و کنفرانس علمی مدیریت شهری (جایزه جهانی تهران) در راستای نهادینه‌سازی و ارتقای جایگاه پژوهش و نوآوری در برنامه‌ریزی‌های کلان و تجلیل از پژوهشگران برتر حوزه مدیریت شهری روزهای ۱۴ و ۱۵ دی ماه ۱۳۹۳ در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
وی عنوان کرد: استقبال از هفتمین جشنواره برترین‌های پژوهش و نوآوری نسبت به جشنواره‌های قبلی بی‌سابقه بوده و ما شاهد رشد چشم‌گیر هم در بعد کمی و هم کیفی هستیم و بیش از ۳۶۰۰ اثر علمی در بخش ملی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است و در حوزه بین‌الملل نیز ما بیش از ۲۰۰ اثر برتر علمی دریافت کرده‌ایمکه بیانگر این است که این آثار از ۳۶ کشورجهان هست.
فرهادی وجه تمایز برگزاری جشنواره هفتم را با دوره‌های قبلی در برگزاری کنفرانس علمی مدیریت شهری و برگزاری کارگاه‌های آموزشی ذکر کرد و گفت:پنل های تخصصی۷ گانه با موضوعات شهر و سبک زندگی، جامعه – فرهنگ و ارتباطات شهری، شهر اسلامی – ایرانی، زیست شهری پایدار، دولت – حاکمیت و اقتصاد شهری، شهرسازی و آمایش فضای شهری و زیرساخت‌ها و خدمات شهری است که با همکاری دانشگاه‌های کشور در محل جشنواره برگزار خواهد شد و مسئولیت هر نشست و یاپنل آموزشی با یک دانشگاه معتبر کشوری است.
فرهادی در خصوص زمان پنل های تخصصی۷ گانه خاطرنشان کرد: در روز ۱۴ دی‌ماه همزمان باافتتاحیه ۵ نشست تخصصی در صبح و عصر و۲ نشست تخصصی در صبح روز ۱۵ دی‌ماه در سالن همایش‌های علامه امینی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد

مطلب قبلی

آمادگی معاونت علمی برای حمایت از طرح‌‌های حوزه مدیریت شهری

مطلب بعدی

طراحی و اجرای عملیات احداث پارک آموزش در مدارس تبریز

ar.basirian

ar.basirian

بدون دیدگاه

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *