*** شعار ما :   ترویج تفکر علمی و تخصصی مدیریت شهری و استفاده از تجارب سایر کشورها ***

بانک اطلاعات تخصصی

عضویت در خبرنامه

Powered by WebGozar

با پر کردن فرم بالا می توانید از جدیدترین اطلاعات وبسایت مرکز اطلاعات علمی و تخصصی مدیریت شهری با خبر شوید.

آیا می دانید ؟

آیا می دانید

اولین مردمانی که سکه را در جهان ضرب زدند ایرانیان بودند .

مطالب بیشتر ...

 
عضویت ویژه گروهی برای شهرداری ها به تصویب رسید . مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 20 اردیبهشت 1390 ساعت 07:00

همانگونه که مستحضر می باشید در شرايط عادي هر فردی می تواند با پرداخت سالیانه 350 هزار تومان به عضویت ویژه UMIC در آید و به مدت یکسال کلیه دوره ها را با 50% تخفیف شرکت نماید. به عبارتي چنانچه از يك شهرداري مثلا 40 نفر بخواهند عضو شوند ؛ مي بايست مبلغ 14 ميليون تومان بابت umic بپردازند. در اينصورت 40 نفر از تخفيف 50% كليه دوره ها به مدت يكسال برخوردار خواهند بود .

 

 

 

حال به مصوبه جديد توجه فرماييد :

فراهم شدن امكان عضويت حقوقي شهرداري ها

از طرف یکی از شهرداری ها پیشنهادی مبنی بر عضویت حقوقی شهرداری در UMIC شده بود که با اصلاحاتی به شرح زیر در ارديبهشت 1390 به تصویب رسید :

- هر شهرداری می تواند با پرداخت سالیانه 3 میلیون تومان به عضویت سالیانه UMIC در آید، در اینصورت تا 40 نفر از افراد با معرفی شهرداری مربوطه می توانند از 50 % تخفیف کلاس ها به مدت یکسال استفاده نمایند. لازم به ذکر است که چنانچه افراد بصورت فردی بخواهند عضو شوند با این مقدار حق عضویت ، صرفا 8 نفر می توانند از تخفیف عضویت استفاده کنند .

- شهرداری هایی که تمایل به معرفی تعداد کمتر از 40 نفر باشند، می توانند با 5/1 میلیون تومان عضو شده و حداکثر 15 نفر از مزایای عضویت برخوردار شوند . در شرايط عادي با اين مبلغ صرفا 4 نفر مي توانند از 50% تخفيف استفاده كنند.

این تصمیم در راستای توسعه دوره های مدیریت شهری در شهرهای کشور اتخاذ شده و فرصت بهتری را برای شهرداری ها فراهم می آورد. تا با عضويت حقوقي افراد بيشتري را از دوره ها بهره مند سازند.

نکته مهم 1: هم اکنون از برخی شهرداری ها بیش از ده نفر عضو UMIC وجود دارند و به عبارتی معادل این مبلغ را قبلا پرداخت کرده اند . طبق تصمیم متخذه قرار شد تا چنانچه شهرداری مربوطه طی نامه ای اعلام نماید تا تبديل به عضو حقوقی گردد، پرداخت های افراد قبلی به عنوان همین عضویت منظور شود و بدون پرداخت حق عضویت سالانه اضافی از امتیاز آن استفاده گردد.

ضمنا در صورتیکه تعداد افراد معرفی شده از یک شهرداری کمتر از ده نفر است، می تواند صرفا ما به التفاوت رقم حق عضویت را بپردازد و نیازی به پرداخت کل حق عضویت نمی باشد. البته ارسال نامه از شهرداری مربوطه به UMIC ضرورت دارد.

نکته مهم 2: شهرداری هایی که تا بحال با این دوره ها آشنایی نداشته و شرکت نکرده اند می توانند حداکثر 3 نفر را با 50% تخفیف ثبت نام نمایند و در صورت تمایل به ادامه دوره ها، نسبت به عضویت اقدام فرمایند. البته اين شرايط صرفا تا پايان خرداد ماه 1390 برقرار مي باشد.

شماره تلفن های تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام :

22140631-22140632

 
 

توسعه حمل و نقل محور

صفحه اصلی تماس با ما

All Rights Resereved For umic.ir

مشاور بازاریابی اینترنتی و سئو : گروه تخصصی مستر کاما